^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Календар подій

Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Користувач

Прапор Ставищенського району

praporПрапор Ставищенського району має традиційні розміри, відношення його ширини і висоти виражається пропорцією 2 на З (h).

Поле Прапора поділяється на три частини:

Дві однакових за розміром горизонтальних частин з блакитного ( верхній ) та жовтого (нижній) кольорів, третій - малинового кольору у формі рівнобедреного трикутника, основою якого є ширина Прапора зі сторони його кріплення з вершиною на відстані 1/3 висоти Прапора, що вклинюється в смуги возз'єднані блакитного і жовтого кольорів.

Опис герба селища Ставище

gerbНа синьо-жовтому фоні напівовального щита на малиновому тлі, що символізує козаччину, зображено фрагмент козачої фортеці, яка в 16 столітті стояла на лівому березі річки Гнилий Тікич. 
Синім кольором внизу щита зображено води Ставище, зокрема, річка Гнилий Тікич, на узбережжі якої стояла фортеця. Герб обрамлений жовто-блакитною стрічкою, яка символізує державний прапор України. Вгорі герба на зеленому тлі білі квіти калини, які символізують ліричну душу нашого народу. По боках герба колосся пшениці, листя липи та дуба, які символізують сільськогосподарське виробництво та рослинний світ регіону. У самому низу герба на малиновому фоні надпис – "СТАВИЩЕ”. Сам герб в обрамленні розміщений на білому тлі.

Ставищенська селищна рада © 2018 Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg